Після уроку відбулася презентація власних ідей кожного вчителя щодо формування життєвих навичок учнів, що сприяють фізичному, соціальному та психічному здоров’ю.
Хімія – це цариця дивин, в ній приховане щастя людства…
четвер, 23 лютого 2017 р.
18 січня 2017 року в ЗОШ I-IIIст. №7 було проведено майстер-клас та презентацію власного досвіду вчителя основ здоров’я Силенко Олени Петрівни «Формування навичок безпечного і здорового способу життя особистості засобами здоров’язберігаючих технологій на уроках основ здоров’я».
Після уроку відбулася презентація власних ідей кожного вчителя щодо формування життєвих навичок учнів, що сприяють фізичному, соціальному та психічному здоров’ю.
Після уроку відбулася презентація власних ідей кожного вчителя щодо формування життєвих навичок учнів, що сприяють фізичному, соціальному та психічному здоров’ю.
Семінар-практикум для вчителів основ здоров’я «Формування здоров'язберігаючих життєвих навичок спрямованих на розвиток здоров’язбережувальних компетентностей учнів
Семінар-практикум для вчителів основ здоров’я «Формування здоров'язберігаючих життєвих навичок спрямованих на розвиток здоров’язбережувальних компетентностей учнів» відбувся 21 лютого 2017 року в ЗОШ I-III ст.№1
Під час семінару відбулася презентація досвіду роботи вчителя основ здоров’я ЗОШ I-III ст. №1 Бараненко Л.С.
Цікаво пройшов урок у 5 класі « Взаємодопомога у родині». Діти разом з Людмилою Станіславівною розглянули ситуації , які відбуваються у повсякденному житті, стосунки між батьками і дітьми, продемонстрували свої уміння і навички у вирішенні завдань, запропонованих учителем.
пʼятниця, 10 лютого 2017 р.
ОБЕРЕЖНО ОЖЕЛЕДИЦЯ!!!
ЯК ЗМЕНШИТИ РИЗИК ТРАВМ В ПЕРІОД ОЖЕЛЕДИЦІ
· Про всяк випадок бути цілком готовим під час ходьби в такі дні - впасти.
· Ходіть не поспішаючи, ноги трохи розслабляйте в колінах, ступайте на всю підошву. Руки, по можливості, не повинні бути зайняті сумками. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку травмувань, тому виходьте із будинку не поспішаючи.
· При порушенні рівноваги - швидко присядьте, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
· При падінні намагайтеся якомога менше завдати шкоди для свого здоров'я. Відразу присядьте, щоб зменшити висоту. У момент падіння згорніться клубком, напружте м'язи, а доторкнувшись до землі, обов'язково перекотіться - удар, спрямований на вас, розтягнеться і втратить свою силу при обертанні.
· Не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість не тільки падіння, але і більш важких травм, особливо переломів.
· Обходьте металеві кришки люків. Як правило вони покриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає травмувань.
· Не прогулюйтеся біля самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та вилетіти на дорогу, або ж автомобіль може виїхати на тротуар.
· Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та в період ожеледиці. Пам'ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автотранспорту, тому падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести до каліцтва, а в крайньому випадку і до загибелі.
· Якщо ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль в суглобах, утворилися пухлини терміново зверніться до лікаря в травмопункт, інакше можуть виникнути ускладнення з непередбачуваними наслідками.
· Щоб уникнути небезпеки, тримайтеся подалі від будинків - ближче до середини тротуару. Взимку, особливо в містах, дуже велику небезпеку являють собою бурульки. Найбільшу небезпеку бурульки становлять у період танення льоду та снігу.
· Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на вас з настанням потепління,необхідно пам'ятати, що не можна заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.
УВАГА!!! КАРАНТИН!!!
З 13.02. 2016 по17.02.2016 тимчасово заняття в школі призупинено, в зв'язку з високим рівнем захворювання учнів.
Підписатися на:
Дописи (Atom)